HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Vizyon & Misyonumuz

Vizyon

Uluslararası Standartlara göre üretimi yapılan tasarlanacak yeni bir motor için tüm filtrelerin FILTORQ FILTER tarafından tasarlanarak, modern ve teknolojik üretim sistemlerini nitelikli iş gücü ile birleştirerek, ülke ekonomisine katkı sağlayan alanında saygın, güvenilir ve öncü bir marka olmak,

Misyonumuz

Hizmet vermekte olduğumuz filtre sektöründe yurtiçi pazarında ilk ve yurtdışı pazarında aranılan ilk 5 firmanın içinde yer almak.
İşletme sürecinin her aşamasında bütünüyle kontrolünü amaçlayan Kalite Sisteminin kurulması ile en üst düzeyde müşteri isteklerini karşılayacak, Kalite ve Verimlilikte en üst düzeye ulaşılacak ve maliyetleri minimize edebilecek bir işletme olmak,
Müşterileri ile iş birliği içinde, onların ihtiyaçlarına uygun yeni ürünler tasarlayarak sektörde öncü ve aranan bir marka olmak,
Filtre sektöründe kalite ve hizmet garantisi veren kurumsallaşmış bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

AAPEX - LAS VEGAS 2022 Fuarındaydık

2022

AAPEX - LAS VEGAS 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

Ayrıntılı Gör

Motor çalışırken motor yağında biriken zararlı parçacıkları tutarak, bunların motorun hareketli parçalarına erişmesini engellemektir.

- Aracınızdaki yolcuların çiçek tozu, toz ve zararlı maddelere karşı korunması
- Zararlı ve kötü kokulu gazlara karşı koruma
- Klima tesisatını koruma
Aktif karbon kabin filtrelerini her 15 000 km'de veya yılda bir kez değiştirin!

İçten yanmalı motorlar en iyi performansı sağlamak için temiz hava girişi gerektirirler. Pislik oldukça zararlıdır: kurum veya toz gibi havayı kirleten parçacıklar yakma bölmesine girdiklerinde aşınmaya yol açabilirler; örneğin silindir başlarında zamansız yıpranma meydana gelebilir. Emme ve yakma bölümü arasında kalan elektronik parçaların fonksiyonları ciddi oranda sekteye uğrayabilir.

Modern dizel motorlardaki yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri yüksek kalitede yakıt gerektirir. 2000 bar’dan başlayan enjeksiyon basıncındaki artış ve yakıttaki biyodizel parçacıklarındaki artış nedeniyle, motoru yıpranmadan korumada sıvı ve parçacık ayrımı giderek daha da önem kazanmaktadır. FILTORQ FİLTRE yakıt filtreleri, yakıttaki kir ve sıvının motora zarar vermemesini sağlar. İster ön filtreleme, ister ana filtre olsun FILTORQ FİLTRE aklınıza gelebilecek her uygulama için geniş bir yelpazede yakıt filtreleri sunmaktadır.

Motor hızı şanzıman tarafından kontrollü bir yöntemle yol hızına dönüştürülür. Daha fazla devrin işlenmesi, rahat çalışma ve güvenilir işlev için modern şanzımanların gerekmesi, yağın saflığına kıyasla şanzımanlara daha fazla özen gösterilmesini gerektiriyor. Bu nedenle şanzıman filtreleri daha zorlu standartları karşılamak zorundadır. FILTORQ FİLTRE şanzıman filtreleri fazlaca çeşitlilik gösteren şanzıman tasarımlarının karmaşık gereksinimlerini karşılamak için özgün ve modern çözümler sunuyor.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP